HAKKıNDA

Guangzhou Hongya CNprofessional aachinery Co., Ltd. devlet düzeyinde profesyonel, özel ve yeni "küçük dev" bir kuruluştur. Its merkezi, Guangzhou Economic ve Technological Develo. one one'da yer almaktadır. It, Italy ve Chengdu, Sichuan'da R & D ve üretim üslerine sahiptir. It, Shenzhen Stock Exchange (002833 stok kodu) ana panosunda listelenen bir şirkettir. Hongya CC national, high-end Cfurniture mobilya ekipmanı ve komple otomasyon üretim hatlarının üretimi, satışı ve servisi ile uğraşan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluştur. Its çekirdek ürünleri akıllı kenar bantlama makineleri, CNC panel testereler, işleme merkezleri, Cdrilling drilling sondaj merkezleri, otomasyon lexilexible üretim hatları, akıllı ambalaj hatları, vb içerir, ürünler dünya çapında 70'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir ve sektörden geniş beğeni kazandı. The şirketinin ana göstergeleri dünyanın en üst sıralarında yer alıyor ve China'da aynı sektörde lider konumdadır. It, China'da en iyi 500 makine şirketidir. Win-win işbirliği ve müşteriler için değer yaratmak Hongya philosophy C C iş felsefesidir, ortak gelişme için ortak olalım!

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

One adım önde, kurşun al | Six taraflı Cdrilling drilling sondaj merkezi DN-612MR


KE-493G | 4 köşe motorlu kenar bander verimli çalışma sağlar


Cnc delme çözümleri | tek tuşla akıllı evinizi otomatik hale getirin


Karmaşık işleme için yeni başlatılan cnc delme makinesi KD-612G.


Altı yan matkap KD-612KSA ürünleri sondaj kuleleri alanında tüm etrafında kral

Özelleştirilmiş altı tarafı matkap KD-612KSA ürünleri sadece yüksek sertlik ve yüksek hassasiyet değil, aynı zamanda dayanıklılık özelliklerine sahiptir ve çeşitli karmaşık çalışma ortamlarına uyum sağlayabilir. Yeni sevgilim.


Iyi bir fiyat ve kaliteli altı tarafı matkap KD-612KSA yapısı nedir

İyi bir fiyat ve kalite altı tarafı matkap KD-612KSA cnc sistemi, makinenin çalışmasını ve sondaj işlemini akıllıca kontrol edebilen gelişmiş kontrol teknolojisi ve yazılımını benimser.


KN-2409NM | inetlligent yönlendirme terziler


Çin üreticilerinden % KHM-560-CNC dört taraflı testere üretim verimliliğini artırır

Yüksek performans, yüksek hassasiyet ve yüksek verimlilik ile bir cnc dört taraflı testere arıyorsanız, o zaman çin üreticilerinden KHM-560-CNC dört taraflı testere en iyi seçiminiz olacaktır. Yüksek kaliteli işleme sonuçları sunarken üretkenliği artırmanıza yardımcı olur.


daha fazla göster