HAKKıNDA

Guangzhou Hongya CNprofessional aachinery Co., Ltd. devlet düzeyinde profesyonel, özel ve yeni "küçük dev" bir kuruluştur. Its merkezi, Guangzhou Economic ve Technological Develo. one one'da yer almaktadır. It, Italy ve Chengdu, Sichuan'da R & D ve üretim üslerine sahiptir. It, Shenzhen Stock Exchange (002833 stok kodu) ana panosunda listelenen bir şirkettir. Hongya CC national, high-end Cfurniture mobilya ekipmanı ve komple otomasyon üretim hatlarının üretimi, satışı ve servisi ile uğraşan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluştur. Its çekirdek ürünleri akıllı kenar bantlama makineleri, CNC panel testereler, işleme merkezleri, Cdrilling drilling sondaj merkezleri, otomasyon lexilexible üretim hatları, akıllı ambalaj hatları, vb içerir, ürünler dünya çapında 70'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir ve sektörden geniş beğeni kazandı. The şirketinin ana göstergeleri dünyanın en üst sıralarında yer alıyor ve China'da aynı sektörde lider konumdadır. It, China'da en iyi 500 makine şirketidir. Win-win işbirliği ve müşteriler için değer yaratmak Hongya philosophy C C iş felsefesidir, ortak gelişme için ortak olalım!

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

One adım önde, kurşun al | Six taraflı Cdrilling drilling sondaj merkezi DN-612MR


KE-496G | verimli üretiminize yüksek hızlı kenar bander terzileri


KE-668JGB pur 3.0 standrd pur tutkal pot ile yapılandırır


Hangi gereksinimleri özelleştirilmiş otomatik alarm KN-2409DM üreticileri karşılamak gerekir

Özelleştirilmiş otomatik alarm KN-2409DM üreticileri, müşterilerin karşılaştığı sorunları ve zorlukları zamanında çözebilmek için tam bir satış sonrası servis sistemine sahip olmalıdır.


KE-368JSKG(40) | dar uç kenar bander


KHM-560 | dört taraflı nc kesici, özelleştirilmiş mobilya üretimini gerçekleştirir.


Doğrudan üreticiden iyi bir fiyat ve kaliteli kazıma kenarı KE-368JKMG satın almayı seçmenin avantajları nelerdir?

Genel olarak, doğrudan üreticiden iyi fiyat ve kaliteli kazıma kenarı KE-368JKMG satın almak akıllıca bir seçimdir. Müşterilerin daha iyi bir hizmet deneyimi elde etmesine yardımcı olacak daha uygun bir fiyat, daha iyi kalite güvencesi ve daha profesyonel teknik destek alabilirsiniz.


[Kesme malzemelerinin akıllı seçimi] DN-2409L düz sıra otomatik takım değiştirme işleme merkezi


daha fazla göster