O FIRMIE 

Guangzhou Hongya CNC Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym, specjalnym i nowym przedsiębiorstwem "małego giganta" na poziomie państwowym. Jej siedziba znajduje się w Guangzhou Economic and Technological Development Zone. Posiada bazy badawczo-rozwojowe i produkcyjne we Włoszech i Chengdu w Syczuanie. Jest to spółka notowana na głównej giełdzie Shenzhen Stock Exchange (kod giełdowy 002833 ). Hongya CNC jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem wysokiej klasy sprzętu meblowego CNC oraz kompletnych linii produkcyjnych automatyzacji. Jej podstawowe produkty obejmują inteligentne maszyny do taśm krawędziowych, piły panelowe CNC, centra obróbkowe, centra wiercenia CNC, automatyzację Elastyczne linie produkcyjne, inteligentne linie pakujące itp., Produkty są eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie i zdobyły szerokie uznanie z branży. Główne wskaźniki firmy należą do czołowych na świecie i zajmują wiodącą pozycję w tej samej branży w Chinach. Jest to 500 największych przedsiębiorstw maszynowych w Chinach. Współpraca win-win i tworzenie wartości dla klientów to filozofia biznesowa Hongya CNC, stańmy się partnerami dla wspólnego rozwoju!

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

O krok do przodu, objąć prowadzenie | Sześciostronne centrum wiercenia CNC DN-612MR


KE-493G | Bander krawędziowy z 4 silnikami narożnymi zapewnia wydajną pracę

2023-07-11 Zobacz więcej

Rozwiązania do wiercenia CNC | Jednoprzyciskowa automatyzacja inteligentnego domu

2023-07-06 Zobacz więcej

Nowa uruchomiona KD-612G wiertarki CNC do skomplikowanej obróbki.

2023-06-09 Zobacz więcej

Czy sześć bocznych KD-612KSA wiertniczych jest wszechstronnym królem w dziedzinie platform wiertniczych

Dostosowane produkty do KD-612KSA sześciu wierteł bocznych mają nie tylko wysoką sztywność i wysoką precyzję, ale także cechy trwałości i mogą dostosowywać się do różnych złożonych środowisk pracy. Nowe kochanie.

2023-06-06 Zobacz więcej

Jaka jest struktura dobrej ceny i jakości Sześć bocznych KD-612KSA wiertniczych

System CNC o dobrej cenie i jakości Sześć bocznych KD-612KSA wiertniczych przyjmuje zaawansowaną technologię sterowania i oprogramowanie, które może inteligentnie kontrolować działanie maszyny i operację wiercenia.

2023-05-30 Zobacz więcej

KN-2409NM | Krawców do trasowania inetlligent

2023-05-24 Zobacz więcej

Czterostronna piła KHM-560-CNC od chińskich producentów poprawia wydajność produkcji

Jeśli szukasz czterostronnej piły CNC o wysokiej wydajności, wysokiej precyzji i wysokiej wydajności, to KHM-560-CNC czterostronna piła od chińskich producentów będzie najlepszym wyborem. Pomaga zwiększyć produktywność, a jednocześnie zapewnia wysokiej jakości wyniki obróbki.

2023-05-23 Zobacz więcej

Zobacz więcej