O FIRMIE 

Guangzhou Hongya CNC Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym, specjalnym i nowym przedsiębiorstwem "małego giganta" na poziomie państwowym. Jej siedziba znajduje się w Guangzhou Economic and Technological Development Zone. Posiada bazy badawczo-rozwojowe i produkcyjne we Włoszech i Chengdu w Syczuanie. Jest to spółka notowana na głównej giełdzie Shenzhen Stock Exchange (kod giełdowy 002833 ). Hongya CNC jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem wysokiej klasy sprzętu meblowego CNC oraz kompletnych linii produkcyjnych automatyzacji. Jej podstawowe produkty obejmują inteligentne maszyny do taśm krawędziowych, piły panelowe CNC, centra obróbkowe, centra wiercenia CNC, automatyzację Elastyczne linie produkcyjne, inteligentne linie pakujące itp., Produkty są eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie i zdobyły szerokie uznanie z branży. Główne wskaźniki firmy należą do czołowych na świecie i zajmują wiodącą pozycję w tej samej branży w Chinach. Jest to 500 największych przedsiębiorstw maszynowych w Chinach. Współpraca win-win i tworzenie wartości dla klientów to filozofia biznesowa Hongya CNC, stańmy się partnerami dla wspólnego rozwoju!

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

O krok do przodu, objąć prowadzenie | Sześciostronne centrum wiercenia CNC DN-612MR


KE-496G | High speed edge Bander dostosowuje się do Twojej wydajnej produkcji

2023-05-16 Zobacz więcej

KE-668JGB laser3.0 standrd konfiguruje się z naczyniem na klej PUR

2023-05-11 Zobacz więcej

Jakie wymagania powinni dostosować Producenci KN-2409DM alarmujących Auto

Dostosowani producenci KN-2409DM alarmujących Auto powinni mieć kompletny system obsługi posprzedażnej, aby móc rozwiązywać problemy i trudności napotykane przez klientów w odpowiednim czasie.

2023-04-03 Zobacz więcej

KE-368JSKG(40) | Bander z wąską krawędzią

2023-02-21 Zobacz więcej

KHM-560 | czterostronny nóż NC realizuje produkcję niestandardowych mebli.

2023-02-17 Zobacz więcej

Jakie są zalety wyboru zakupu dobrej ceny i jakości KE-368JKMG krawędzi skrobania bezpośrednio od producenta

Ogólnie rzecz biorąc, mądrym wyborem jest zakup dobrej ceny i jakości KE-368JKMG krawędzi skrobania bezpośrednio od producenta. Możesz uzyskać korzystniejszą cenę, lepszą gwarancję jakości i bardziej profesjonalne wsparcie techniczne, które pomoże klientom uzyskać lepszą obsługę.

2023-02-16 Zobacz więcej

[Inteligentny wybór materiałów skrawających] DN-2409L proste centrum obróbkowe z automatyczną zmianą narzędzi

2022-08-02 Zobacz więcej

Zobacz więcej