PAR 

Guangzhou hongya cnc machinery co, ltd ir valsts līmeņa profesionāls, īpašs un jauns "little giant" uzņēmums. Tās galvenā mītne atrodas guangzhou ekonomiskās un tehnoloģiskās attīstības zonā. Tā ir r & d un ražošanas bāzes itālijā un čengdu, sičuanā. Tas ir kotēts uzņēmums šendženas biržas galvenajā valdē (akciju kods 002833 ). Hongya cnc ir valsts augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar augstas klases cnc mēbeļu iekārtu un pilnu automatizācijas ražošanas līniju izpēti un izpēti, ražošanu, pārdošanu un apkalpošanu. Tās galvenie produkti ietver inteliģentas malu joslu mašīnas, cnc paneļu zāģi, apstrādes centri, cnc urbšanas centri, automatizācijas elastīgas ražošanas līnijas, inteliģentas iepakojuma līnijas utt., produkti tiek eksportēti uz vairāk nekā 70 valstīm visā pasaulē, un ir ieguvuši plašu atzinību no nozares. Uzņēmuma galvenie rādītāji ierindojas starp top pasaulē, un tas ir vadošajā pozīcijā tajā pašā nozarē ķīnā. Tas ir top 500 mašīnu uzņēmums ķīnā. Win-win sadarbība un vērtības radīšana klientiem ir hongya cnc biznesa filozofija, ļaujiet mums kļūt par kopīgas attīstības partneriem!

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Viens solis uz priekšu, veikt vadību | sešpusējas cnc urbšanas centrs DN-612MR


KE-493G | edge bander ar 4 stūra motoriem nodrošina efektīvu darbu

2023-07-11 skatīt vairāk

Cnc urbšanas risinājumi | viena poga automatizēt savu viedo māju

2023-07-06 skatīt vairāk

Jauns uzsākts cnc urbšanas mašīna KD-612G sarežģītai apstrādei.

2023-06-09 skatīt vairāk

Ir seši sānu urbi KD-612KSA produkti all-around king jomā urbšanas platformas

Pielāgotiem sešiem sānu urbi KD-612KSA produktiem ne tikai ir augsta stingrība un augsta precizitāte, bet arī ir izturības īpašības un var pielāgoties dažādām sarežģītām darba vidēm. Jaunais mīļotais.

2023-06-06 skatīt vairāk

2023-05-30 skatīt vairāk

KN-2409NM | tailors uz jūsu neetlligent maršrutēšana

2023-05-24 skatīt vairāk

KHM-560-CNC četru sānu zāģis no ķīnas ražotājiem uzlabo ražošanas efektivitāti

Ja jūs meklējat cnc četru sānu zāģi ar augstu veiktspēju, augstu precizitāti un augstu efektivitāti, tad KHM-560-CNC četru sānu zāģis no ķīnas ražotājiem būs jūsu labākā izvēle. Tas palīdz palielināt produktivitāti, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes apstrādes rezultātus.

2023-05-23 skatīt vairāk

skatīt vairāk