APIE MUS

Guangzhou hongya cnc machinery co, ltd yra valstybės lygio profesionalus, specialus ir naujas "mažas milžinas" įmonė. Jos būstinė yra guangdžou ekonominės ir technologinės plėtros zonoje. Ji turi r & d ir gamybos bazes italijoje ir čengdu, sičuanas. Tai yra kotiruojama bendrovė pagrindinėje šenzeno vertybinių popierių biržos valdyboje (akcijų kodas 002833 ). „ Hongya cnc “yra nacionalinė aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti aukščiausios klasės cnc baldų įrangos ir pilnos automatikos gamybos linijų moksliniais tyrimais ir plėtra, gamyba, pardavimai ir aptarnavimas. Pagrindiniai jo produktai apima pažangias kraštų juostų mašinas, cnc skydų pjūklus, apdirbimo centrus, cnc gręžimo centrus, automatizavimo lanksčias gamybos linijas, intelektualias pakavimo linijas ir kt., produktai eksportuojami į daugiau nei 70 pasaulio šalių ir laimėjo platų pramonės pripažinimą. Bendrovės pagrindiniai rodikliai yra tarp viršų pasaulyje, ir ji yra pirmaujanti pozicija toje pačioje pramonėje kinijoje. Tai yra 500 geriausių mašinų įmonė kinijoje. Win-win bendradarbiavimas ir kurti vertę klientams yra hongya cnc verslo filosofija, leiskite mums tapti bendros plėtros partneriais!

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Vienas žingsnis į priekį, imtis švino | šešių pusių cnc gręžimo centras DN-612MR


KE-493G | „ edge bander “su 4 kampiniais varikliais užtikrina efektyvų darbą

2023-07-11 Rodyti daugiau

Cnc gręžimo sprendimai | vieno mygtuko automatizuoti savo protingą namus

2023-07-06 Rodyti daugiau

Naujas pradėjo cnc gręžimo mašina KD-612G sudėtingas apdirbimo.

2023-06-09 Rodyti daugiau

Yra šeši šoniniai gręžimo KD-612KSA produktai visi aplink karaliaus gręžimo platformų srityje

Pritaikyti šeši šoniniai gręžimo KD-612KSA produktai ne tik turi aukštą standumą ir aukštą tikslumą, bet taip pat turi ilgaamžiškumą ir gali prisitaikyti prie įvairių sudėtingų darbo aplinkų. Nauja brangioji.

2023-06-06 Rodyti daugiau

2023-05-30 Rodyti daugiau

KN-2409NM | siuvėjai jūsų neveiksmingam maršrutizavimui

2023-05-24 Rodyti daugiau

KHM-560-CNC keturių pusių pjūklas iš kinijos gamintojų pagerina gamybos efektyvumą

Jei ieškote cnc keturių pusių pjūklo su dideliu našumu, dideliu tikslumu ir dideliu efektyvumu, tada KHM-560-CNC keturių pusių pjūklas iš kinijos gamintojų bus jūsų geriausias pasirinkimas. Tai padeda padidinti produktyvumą, tuo pačiu užtikrinant aukštos kokybės apdirbimo rezultatus.

2023-05-23 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau