درباره ما

گوانگ ژو هونگیا سیNC ماشینی کو، لیست، یک شرکت حرفه ای در سطح ویژه و جدید است. مرکز مرکزی آن در منطقه توسعه اقتصادی و تکنولوژی گوانگزو قرار دارد. در ایتالیا و چنگدو، سیچوان، پایه های تولید و تولید دارد. این شرکت نامه ای در هیئت اصلی سهام شنژن است. هونگا سي ان.سي يکي از سازمان هاي فناوري مليه که در مورد تصوير و تصوير و سازمان هست فروش و خدمات تجهیزات مبل و اثاثیات بالا و خطوط تولید اتوماتیک کامل محصولات اصلی این شامل ماشین های دزدی باهوش ، اره های پنل CNC، مرکز ماشینی، مرکز حفاری CNC، خطوط تولید قابل انعطاف تولید، خطوط بسته بندی هوشمند، و غیره محصولات به بیش از ۷۰ کشور در سراسر جهان صادر می شوند و از صنعت تبلیغات گسترده شده اند. شاخصات اصلی شرکت در طبقه بالای جهان هستند، و در یک صنعت در یک صنعت در چین در یک صنعت قرار دارد. این یکی از ۵۰۰ شرکت ماشین بالایی در چین است. همکاري برنده و ايجاد ارزش براي مشتري ها فلسفه تجاري از سي ان ان.اس، بياييد شريک براي توسعه مشترک بشيم

بیشتر ببینید

محصولات

بیشتر ببینید

اخبار

يک قدم جلوتر، رهبري کنيد


KE-493G


راه حل های حفاری CNC | یک دکمه خودکار خانه ی هوشمند شما را اتوماتیک سازی کنید.


ماشین حفاری CNC راه اندازی جدید KD-612G برای ماشین پیچیده.


محصولات شش سمت سفارش داده شده KD-612KSA نه تنها سختي و دقت بالايي دارن همچنین ویژگی های پایداری را دارند و می توانند با محیط های پیچیده کاری متفاوت سازگار باشند. عزيز جديد.


KN-2409NM


چهار طرفه KHM-560-CNC از تولید کنندگان چین بهتر میشه

اگه دنبال اره چهار طرفي هستي با نمايش بالا، دقت بالا، و کاراي بالايي پس چهار طرفه ي کا اچ ام-560-CNC از توليد کنندگان چين بهترين انتخاب شما خواهد بود به شما کمک می کند تا تولید کنندگی را افزایش دهید در حالی که نتایج ماشین با کیفیت بالا را تحویل دهید.


بیشتر ببینید